clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

Як обрати розмір матраца?

small bed.png

         Кожен виробник при виготовленні ортопедичних матраців орієнтується на всі стандартні та найпопулярніші розміри ліжок, які випускаються вітчизняними та зарубіжними меблевими компаніями.

         Саме тому при виборі матрацу ви зможете підібрати саме той розмір, який найбільше вам підходить. Практично кожен меблевий магазин або фабрика, що займається виготовленням і продажем ортопедичних матраців, надають покупцям широкий вибір моделей, що дозволяє Вам вибрати матрац будь-якого розміру і для будь-якого ліжка, як стандартного розміру, так і нестандартного. Всі стандартні розміри матраців розроблені і розраховані виходячи із середньостатистичних даних про комплекцію дорослої людини.

         Для повноцінного і комфортного сну необхідно, щоб людина могла вільно витягуватися на матраці на весь зріст. Тому оптимальна довжина спального місця повинна перевищувати зріст сплячої людини на 10-15 см. На сьогоднішній день у вітчизняних виробників існує два стандартних розміри довжини матраца – це 190 см і 200 см. Що стосується європейських виробників, то у них зазвичай матраци виготовляються з такою довжиною: 190 см, 200 см та 210 см (в США - 190см, 203см та 213см).

         Ширина ортопедичного матраца – це більш індивідуальна характеристика. При підборі ширини матраца варто взяти до уваги особливості власної поведінки під час сну. Тим, хто спить спокійно протягом всієї ночі і майже не рухається у сні, достатньо буде стандартної односпальної ширини матраца 80 см або 90 см, для пари відповідно не менше 140 см. А тим людям, які всю ніч перевертаються з боку на бік або люблять простір, варто розглядати більш широкі варіанти матраца з розрахунку ширини на одну людину від 120 см, а для пари відповідно – 180 см.

         Сьогодні сучасні технології дозволяють виготовляти матраци не тільки за індивідуальними розмірами, але й різної форми: овальні, круглі, квадратні. Звичайно, що ціна на такий індивідуальний матрац буде більшою, однак це буде ексклюзивна модель зроблена спеціально для Вас. Важливим моментом при замовленні нестандартного матраца є питання його транспортування Ви повинні розуміти чи зможуть його внести в кімнату, де він має лежати.

Continue