clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

Здоров'я Вашої дитини у Ваших руках

screenshot_6.jpg

Батьки завжди хвилюються за своїх дітей, скільки б їм не було років. Але є речі, про які треба всерйоз задуматися відразу ж після народженням дитини. Перші місяці свого життя малюк проводить у ліжечку -  більшу частину часу спить. В цей час він росте і розвивається, а тому дуже важливо чи правильно формується у нього скелет, а особливо хребет. Ось чому потрібно уважно стежити, на чому спить ваша дитина. Хребет - це основа нашого організму, тому з раннього дитинства треба його берегти, щоб у майбутньому уникнути такої поширеної хвороби дітей і підлітків - сколіозу.

Отож, чи замислювались Ви, на чому спить Ваше дитя, і яким має бути матрац для нього?

Перш ніж купити матрац , необхідно знати кілька критеріїв правильного вибору.
Першочерговим пунктом є його жорсткість. Чим менша дитина, тим жорсткішим має бути матрац. Для найменших підійдуть матраци з жорстким наповнювачем - кокос чи пресована бавовна. Для дошкільнят потрібно брати матраци з блоком незалежних пружин і наповнювачами середньої жорсткості. Та останнє слово у цьому виборі має бути за вашим дитячим лікарем.

Наступним обов'язковим пунктом вибору матрацу для дітей є його здатність до циркуляції повітря. Дорослі мало задумуються над цим, адже у них купа інших клопотів. А діти, тим часом, потіють в ліжку більше ніж батьки, особливо під час захворювань у холодну пору року. Матрац стає вогким від поту. Таке середовище сприяє розмноженню різних бактерій та мікроорганізмів. Тому потрібно частіше провітрювати та просушувати матрац. Оптимальним наповнювачем у цьому випадку будуть кокос, бавовна, ватин і т.д.

Читайте також:   П'ять міфів про матраци

Ще однією необхідною особливістю дитячого матрацу є його гіпоалергенність. Через різні види алергії у дітей може розвинутися навіть астма. А першими супутниками алергії є  пух, вовна, натуральний латекс. Ідеальним наповнювачем вважаються кокос, штучний латекс - вони гігієнічні, не вбирають вологу, добре вентилюються.
Безпружинні матраци на відміну від пружинних не мають магнітного та електростатичного впливу на дитину. Ця категорія матраців розроблена для новонароджених дітей до 4ох років. Пропонуємо декілька моделей дитячих безпружинних матраців.

Щоб матрац довше зберігся, подумайте про придбання наматрацника. Водонепроникного для зовсім маленьких дітей і звичайного для старших. Його легко зняти і випрати. Це збереже Вам кошти і час.

Вас може зацікавити:
3 ознаки того, що вам потрібен новий матрац
Матраци для вагітних
Сім порад здорового сну!

Continue