clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

3 ознаки того, що вам потрібен новий матрац

3signs.jpeg

Ми продаємо високоякісні матраци, які розроблені, щоб протягом багатьох років дарувати комфортні та приємні сни. Однак, на жаль, жоден матрац не може служити вічно. Незалежно від того, наскільки надійний матрац, зрештою, одного дня ви повинні його замінити і купити новий. Але чи знаєте ви, коли потрібно матрац замінити? Є кілька ознак, на які слід звернути увагу і які вказують на те, що прийшов час купити новий матрац.

1. Провисання
Якщо ваш матрац починає осідати посередині або з однієї сторони, можливо, доцільним буде його заміна. Провисання є ознакою віку і означає, що матрац не може надавати вам необхідну підтримку під час сну. Оскільки провисаючий матрац не може адекватно підтримувати ваше тіло, регулярне спання на ньому може викликати сильну біль та зашкодити вашому здоров’ю. Ви можете продовжити термін служби такого матрацу, перевертаючи його на іншу, більш тверду сторону. Проте, ми рекомендуємо просто замінити матрац на новий.

2. Пружини
Якщо ви відчуваєте пружини матрацу, які впираються у ваш бік в той час як ви намагаєтеся заснути, це безперечно ознака, що час купити новий матрац. Пружини матраца повинні бути встелені шаром зручного і цупкого матеріалу: якщо ви відчуваєте їх, це означає, що ваш матрац остаточно зносився. Ми настійно рекомендуємо вам замінити його, поки одна з пружин не розірве поверхню матрацу і не створить вам неприємний сюрприз.

3. Дискомфорт
Іноді, на матраці стає просто незручно спати. Якщо ви починаєте помічати, що більше не можете знайти зручне положення під час сну та відпочинку, проблемою може бути ваш старий матрац. Найкраще, що потрібно зробити, це купити новий матрац, поки ви не втратили занадто багато сну, нервів та здоров’я.
Для того, щоб ваш матрац прослужив вам якнайдовше, слід пам’ятати про правила догляду за матрацом, яких потрібно неухильно дотримуватись.
Якщо ваш матрац більше непридатний для спання, нема причин непокоїтись. Компанія MaxTop пропонує вам широкий асортимент матраців для найвибагливіших клієнтів. Заміна матрацу, на якому ви спали протягом багатьох років і який став вам таким рідним є неприємним досвідом, але ми обіцяємо, лишень випробувавши свій новий матрац ви буде задоволені своїм рішенням!

Continue