clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

Матраци для вагітних

104375989_wide.jpg

Коли ви вагітні, дуже важливо, щоб під час сну навантаження на хребет було мінімальним.

Сьогодні вагітні жінки можуть знайти безліч інформації про те, як доглядати за собою та ще ненародженою дитиною. Брошури, журнальні статті, телевізійні програми, лікарі, друзі та родичі весь час намагаються дати вам поради – хочете ви цього чи ні.
Важливо пам'ятати, що вагітність це час великих змін, оскільки організм весь час змінюється. В міру того, як малюк росте в утробі, вам необхідно переконатися, що ваш матрац надає максимальну підтримку для хребта і що ви отримуєте якомога більше якісного сну.


До народження дитини

На пізньому терміні вагітності сон може бути досить некомфортним. Існує кілька позицій для зручного сну вагітних, оптимальною ж позою є поза на боці при підтримці животика анатомічною подушкою. Крім того, вагітним потрібна достатня кількість сну, щоб мати сили та енергію, необхідну для продовження роботи чи для підготовки до такого бажаного поповнення сім’ї. Якщо ви спите на матраці, якому більше 10 років, вам необхідно задуматись про придбання нового. Більш жорсткий матрац може дати вам додаткову підтримку - особливо в районі стегон і нижньої частини хребта, які потребують особливої підтримки в цілому, і особливо під час вагітності. Оптимальним матрацом є матрац із шаром латексу чи Memory Foam, оскільки латекс та піна з ефектом пам’яті моментально пристосовується до вашого тіла, незалежно від того, як часто ви змінюєте позу протягом сну. Якщо ви не можете дозволити собі новий матрац, радимо розглянути можливість покупки футона, який надасть вам додатковий рівень комфорту.


Після народження дитини

Після того, як дитина народиться, будь готові до того, що протягом деякого часу ваш сон перериватиметься по кілька разів за ніч. Для тих мам, які народжують вперше і не мають досвіду пробудження по кілька разів щоночі, це шок для організму. Тому дуже важливо мати зручне ліжко і матрац, щоб ви могли вирвати якомога більше сну, під час того, коли ваше немовля також спить. Хороший, підтримуючий матрац означає, що ви не будете вовтузитись, намагаючись знову заснути, але матимете легкий і комфортний сон.

Continue