clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

П'ять міфів про матраци

mattresses.jpg

Купівля нового якісного матрацу є ключовим для здорового та комфортного сну. Існує багато міфів про матраци і найпопулярніші з них зараз ми розвінчаємо.


1. Єдиним показником щодо необхідності нового матрацу є його провисання

Якщо ваш матрац починає провисати, вам дійсно потрібен новий, але це не єдина ознака того, що ваш матрац знав кращі часи. Якщо ви відчуваєте більш у шиї та спині, маєте неспокійний сон чи навіть храп, все це говорить, що вам потрібен новий матрац. Як приблизного орієнтир, міняйте ваш матрац кожні 7-10 років.


2. Купуйте лише твердий матрац

Жорсткіший матрац є рекомендованим, але тип, що ви обираєте повинен ґрунтуватись на тому, як комфортно ви себе відчуваєте і на скільки матрац підтримує ваш хребет, і це може варіюватися від людини до людини. Якщо ви, наприклад, відчуваєте точковий біль, ви можете віддати перевагу матрацу середньої жорсткості.


3. Чим більша кількість пружин, тим краща якість матрацу

Звісно, що при покупці нового матрацу варто брати до уваги кількість пружин, але це не єдиний показник якості матрацу. В першу чергу саме якість пружин визначає на скільки добре матрац забезпечує вам підтримку під час сну та відпочинку.


4. Я зможу заощадити гроші (і зберегти навколишнє середовище), купивши вживаний матрац

Якщо ви цінуєте якість вашого сну і вашого здоров'я, в жодному випадку не купуйте  вживаний матрац, незалежно від того, наскільки чистим він виглядає. З часом будь-який матрац деформується під вагою тіла і якщо попередній власник мав іншу форму тіла, вагу чи навіть улюблену позу для спання, ніж ви, цілком можливо, що такий матрац вам принесе лише болі та дискомфорт. Сьогодні ви можете знайти багато недорогих матраців і вам не потрібно витрачати цілий статок, щоб знайти той, який буде одночасно зручним і економним.


5. Завжди купуйте матрац з найдовшою гарантією

Гарантія на товар, в тому числі і на матрац, часто може збити з пантелику. Тому переконайтеся, що ви зрозуміли всі деталі і прочитали текст з дрібним шрифтом, перш ніж купити новий матрац. Довжина гарантії не завжди тотожна до тривалості життя матраца, а також не гарантує, що навіть через десятиліття ваш матрац буде комфортним як і раніше.

Continue