clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult

Articles

12/17/2015Правила догляду за матрацом
Правила догляду за матрацом

Матраци повинні використовуватись разом з постільною білизною.Поверхню матрацу необхідно час від часу чистити від домашнього пилу чистою м'якою щіткою.Чохли, сть..

12/17/2015Як обрати розмір матраца?
Як обрати розмір матраца?

         Кожен виробник при виготовленні ортопедичних матраців орієнтується на всі стандартні та найпопулярніші розміри ліжок, які випускаютьс..

12/19/2015Seven secrets of better sleep
Seven secrets of better sleep

      Бувало, ви йшли спати рано, щоб добре виспатись, а прокинувшись, відчували себе більш втомленим? Або прокидалися бадьорим всього лише після 5-6 годи..

06/04/2016П'ять міфів про матраци
П'ять міфів про матраци

Купівля нового якісного матрацу є ключовим для здорового та комфортного сну. Існує багато міфів про матраци і найпопулярніші з них зараз ми розвінчаємо.1. Єдиним по..

06/14/2016Матраци для вагітних
Матраци для вагітних

Коли ви вагітні, дуже важливо, щоб під час сну навантаження на хребет було мінімальним.Сьогодні вагітні жінки можуть знайти безліч інформації про те, як доглядати з..

12/02/20163 ознаки того, що вам потрібен новий матрац
3 ознаки того, що вам потрібен новий матрац

Ми продаємо високоякісні матраци, які розроблені, щоб протягом багатьох років дарувати комфортні та приємні сни. Однак, на жаль, жоден матрац не може служити вічн..

04/30/2017Здоров'я Вашої дитини у Ваших руках
Здоров'я Вашої дитини у Ваших руках

Батьки завжди хвилюються за своїх дітей, скільки б їм не було років. Але є речі, про які треба всерйоз задуматися відразу ж після народженням дитини. Перші місяці ..