clear-bug-div
Polls
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
VoteResult
Tell a Friend
 
Tell someone you know about this product.

Ортопедичний каркас "Стандарт"

Ортопедичний каркас "Стандарт"
Ортопедичний каркас "Стандарт" Ортопедичний каркас "Стандарт" Ортопедичний каркас "Стандарт" Ортопедичний каркас "Стандарт"
940грн. incl. tax
Availability: Out Of Stock
Розмір, см:
Qty:  
Add To Compare | Add To Wishlist

Ортопедичний каркас "Стандарт" складається з цільнометалевої рами, до якої прикріплені тримачі з буковими ламелями. По кутах каркасу розташовані 4 кріплення для ніжок, дві додаткові ніжки (одна для односпальних розмірів) кріпляться на центральній поперечці ліжка. Всі каркаси комплектуються регульованими по висоті ніжками (стандартна висота 235 + 15 мм), що дозволяє встановлювати ліжко навіть на нерівній поверхні. Каркас пофарбований порошковою емаллю в чорний колір.


Ортопедичний каркас - дуже важлива складова ліжка. Використання каркасу продовжує термін служби ліжка, оскільки практично все навантаження забирає на себе. Вигнуті букові ламелі підвищують ортопедичний ефект матрацу. Крім того, ортопедичний каркас можна використовувати як частину ліжка, так і самостійну частину спального гарнітуру.

Технічні характеристики:

Ортопедичний ефект
Матеріал
Ширина ламелей
Ширина між ламелями
Товщина ламелей
Висота ніжок
Регулювання ніжок
Навантаження на 1 спальне місце
Гарантія

Так
Металевий профіль 25х25х1,5 мм
53 мм
45 мм
8 мм
235 мм
до 15 мм
110 кг
1 рік


Ви можете купити наші товари за доступними цінами та замовити доставку в місто Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Сокаль, Червоноград, Житомир та інші міста України зручним для вас способом.

Увага! Замовляючи доставку товару сторонніми кур'єрськими службами (Нова Пошта, Міст Експрес і тд.), при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд.

Детальніше про замовлення, оплату та доставку товарів можете прочитати тут.


Повернутись на головну сторінку - maxtop.com.ua

Продовжити

There are no reviews for this product.


Write Your Own Reviews

Please login to write review.