clear-bug-div
Опитування
Вкажіть основний критерій при виборі матрацу?
  •   Бренд виробника
  •   Ціна
  •   Жорсткість
  •   Наповнення матрацу
ГолосуватиРезультат
Ортопедично-анатомічні матраци на блоці "Pocket Spring"

Ортопедично-анатомічні матраци на блоці "Pocket Spring"

 Зображення   Товар+   Ціна   Купити 
Ортопедично-анатомічний матрац "Active"  Ортопедично-анатомічний матрац "Active"

Матрац "Асtive" - модель з двосторонньою жорсткістю на блоці "Pocket Spring". Оригінальність даної моделі полягає в тому, що кожна сторона матрацу має різну ступінь жорсткості, тому ви в будь-якому випадку зможете підібрати для себе оптимальний варіант. Крім того блок "Pocket Spring" на цій моделі виготовлений з пружин семи різних зон жорсткості, які надають різним частинам тіла різну підтримку - де потрібно більшу, а де меншу. Чохол з італійської трикотажної тканини "Lino" з волокнами льону та бавовни.

 Читати далі
4.665грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Grand"  Ортопедично-анатомічний матрац "Grand"

"Grand"-двосторонній анатомічний матрац, в якому основою служить блок з незалежних пружин "Pocket Spring".З однієї сторони матрацу розміщено натуральний латекс, а з іншої - натуральне кокосове волокно. М'який і водночас жорсткий - так можна сказати про цю модель, Вам вибирати на якій стороні спати.Чохол з трикотажної тканини "Lino" з волокнами льону та бавовни.

 Читати далі
5.100грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Ortho"  Ортопедично-анатомічний матрац "Ortho"

Матрац виготовлений виключно з природніх, екологічно чистих матеріалів: льону і бавовни. Саме ця модель підійде для тих, хто не сприймає штучні матеріали. Завдяки незалежному пружинному блоку "Pocket Spring", матрац зберігатиме правильне положення тіла, розподілятиме рівномірно його вагу. Низька теплопровідність, гігроскопічність, висока зносостійкість жакардової тканини доповнюють високу якість наповнення матрацу.

 Читати далі
2.550грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Soft"  Ортопедично-анатомічний матрац "Soft"

Ортопедично-анатомічний матрац "Soft" - двосторонній матрац на основі блоку "Pocket Spring". Натуральний латекс, розміщений з обох сторін блоку, забезпечує матрацу м'якість, еластичність, довговічність, а також сприяє природній циркуляції повітря всередині. Латекс здатен витримувати значний тиск і миттєво повертатися в початковий стан.Чохол з трикотажної тканини з ефірною олією лаванди італійського виробництва.

 Читати далі
5.100грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Джолі"  Ортопедично-анатомічний матрац "Джолі"

Ортопедично-анатомічний матрац "Джолі" - це двосторонній анатомічний матрац, виготовлений на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring, пінополіуретану, кокосового волокна і термовойлока. Завдяки незалежному пружинному блоку матрац приймає форму тіла та здійснює ідеальну підтримку хребта сплячої людини, що є запорукою комфортного відпочинку, а кокосове волокно надає додаткової жорсткості. Чохол виготовлений з міцної жакардової тканини, прошитої з однієї сторони бавовною, а з іншої - вовною, що надає матрацу ефект "Зима-літо".

 Читати далі
2.805грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Етель"  Ортопедично-анатомічний матрац "Етель"

Ортопедично-анатомічний матрац "Етель" - це двосторонній анатомічний матрац з ефектом «Зима-Літо» на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring, натурального латексу, кокосового волокна і термовойлока. Завдяки незалежному пружинному блоку матрац приймає форму тіла, а кокосова койра та латекс забезпечують матрацу анатомічний ефект. Матрац "Етель" гіпоалергенний і виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Чохол виготовлений з трикотажної тканини. Завдяки високому вмісту натуральних волокон, тканина володіє м'якою текстурою і високим абсорбуючим ефектом, а пориста структура унеможливлює розвиток бактерій та пилових кліщів.

 Читати далі
3.595грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Меріон"  Ортопедично-анатомічний матрац "Меріон"

Ортопедично-анатомічний матрац "Меріон" - це двосторонній анатомічний матрац з ефектом "Зима-літо", виготовлений на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring, пінополіуретану, кокосового волокна і термовойлока. Завдяки незалежному пружинному блоку матрац приймає форму тіла та здійснює ідеальну підтримку хребта сплячої людини, що є запорукою комфортного відпочинку, а кокосове волокно надає додаткової жорсткості. Чохол виготовлений з трикотажної тканини. Високий вміст натуральних волокон надає тканині м'якої текстури і високий абсорбуючий ефект, а пориста структура унеможливлює розвиток бактерій та пилових кліщів.

 Читати далі
2.885грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог
Ортопедично-анатомічний матрац "Телла"  Ортопедично-анатомічний матрац "Телла"

Ортопедично-анатомічний матрац "Телла" - це двосторонній анатомічний матрац, виготовлений на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring, натурального каучукового латексу, кокосового волокна і термовойлока. Сік каучукового дерева гевея після спеціальної обробки здобуває пористу структуру, завдяки чому матрац добре вентилюється. Завдяки незалежному пружинному блоку матрац приймає форму тіла, а кокосова койра та латекс забезпечують матрацу анатомічний ефект. Матрац "Телла" гіпоалергенний і виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Чохол виготовлений з міцної жакардової тканини, прошитої з однієї сторони бавовною, а з іншої - вовною, що надає матрацу ефект "Зима-літо".

 Читати далі
3.520грн. Купити 
Вибрати для порівняння 
Додати в Особистий каталог